15 kwietnia 2009 9:35

Tyska „Liczna Rodzina” liczy już 1557 osób. Nie minął miesiąc od startu programu „3+ Liczna Rodzina”, a do Urzędu Miasta w Tychach wpłynęło już ponad 300 wniosków o wydanie karty, która uprawnia członków tyskich rodzin wielodzietnych do zniżek w instytucjach kultury i sportu.

Ponad 900 kart rabatowych jest już gotowych do odebrania. Każdego dnia do Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia spływa około 10 wniosków o ich wydanie. Taki wniosek może złożyć każdy członek rodziny, z co najmniej trójką dzieci, lub rodziny zastępczej a także podopieczni Ośrodka Usług Opiekuńczo-Wychowawczych. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta. Pełną informację o programie, a także listę instytucji wspierających program „3+ Liczna Rodzina”, można otrzymać wchodząc na stronę internetową www.licznarodzina.pl, lub dzwoniąc pod numer 032 776 30 30.


Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.