31 marca 2009 13:11

Od 1 kwietnia zostanie zamknięte skrzyżowanie ulic Budowlanych, Glińczańskiej i Burschego w Tychach. Do połowy maja powstaną tu nowe pasy drogi (do prawoskrętów) i przebudowana będzie sygnalizacja ułatwiająca komunikację.

Przy okazji przebudowana zostanie także kanalizacja i sieci teletechniczne.
Skrzyżowanie zostanie zamknięte dla ruchu kołowego, z dopuszczeniem ruchu pojazdów komunikacji trolejbusowej i autobusowej.
Wprowadzone zostaną następujące objazdy:
- dojazd pojazdów ciężarowych (zaopatrzenie do marketu E. Leclerc) – wjazd od ul. Budowlanych przy stacji paliw SHELL, ul. Barona po odwróceniu ruchu jednokierunkowego (obecnie obowiązuje ruch jednokierunkowy do ul. Budowlanych), natomiast wyjazd przez parkingi do ul. Budowlanych,
- do dzielnicy Glinka od ul. Budowlanych poprzez osiedle Balbina i wjazdem do E.Leclerca,
- do dworca PKP ulicami Bocheńskiego, Hlonda i Andresa,
- dla pojazdów ciężarowych objazd w kierunku Mikołowa aleją Bielską i ul. Mikołowską.
Prace budowlane wykonywać będzie wyłoniona w przetargu firma Eurowia Polska S.A.
Wszystkich kierowców przepraszamy za utrudnienia.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.