30 marca 2009 14:15

Rafał „Tito” Kryla rozpoczyna zajęcia taneczne z młodymi podopiecznymi Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach. Zajęcia są darmowe, a korzystać mogą z nich wszystkie zainteresowane dzieci z Placówek Opiekuńczo Wychowawczych MOPS i dzieci z Ośrodka Usług Opiekuńczo-Wychowawczych.

Jak do tej pory, na zajęcia zgłosiła się setka dzieciaków w wieku od 8-18 lat.
Pierwsze zajęcia odbędą się już we wtorek 31 marca o godzinie 16.00 w Szkole Tańca „Tito” przy pl. Św. Anny 4.  Rafał Kryla otwierając swoją szkołę w Tychach postanowił wspierać zdolną młodzież z niezamożnych domów. Te zajęcia to realizacja Jego marzenia i obietnicy.    „ Tito” znany jest z udziału  w  finale programu YOU CAN DANCE  w TVN. Współpracował ze znanymi osobami estrady jak: Michał Milowicz, Liroy, Kasa, D- Bomb, Zero czy Doda.


Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.