2 grudnia 2008 8:50

16. stypendystów „Quod discis, tibi discis” otrzymało nagrody. Prezydent Miasta Tychy Andrzeja Dziuba, podczas listopadowej sesji Rady Miasta, wręczył wyróżniającym się studentom dyplomy.

O stypendium samorządowe mogli starać się studenci, którzy wykazali się wybitnymi osiągnięciami w nauce oraz zaangażowaniem w pracę nad rozwojem i promocją naszego miasta.
Pomysł na stypendium przyznawane w myśl hasła - „Czego się uczysz, dla siebie się uczysz”, zrodził się w 2004 roku. Wtedy to powołano specjalną kapitułę, składającą się z przedstawicieli wyższych uczelni oraz samorządowców, którzy mieli rozpatrywać wnioski studentów ubiegających się o to wyróżnienie.
Tym, których wyróżniono w tym roku, kapituła przyznała 1766,46 zł stypendium. Studenci otrzymali także pamiątkowe dyplomy oraz książki, które stanowić będą miły przerywnik podczas dalszej nauki. Nagrodzonych zostało 16 osób:
1.    Dominika Bablok
2.    Magdalena Dąbrowska
3.    Rafał Dziewałtowski - Gintowt
4.    Monika Głąb
5.    Ewelina Górska
6.    Natalia Jania
7.    Bartosz Kiszewski
8.    Mateusz Król
9.    Łukasz Kubas
10.    Dawid Kubera
11.    Grzegorz Niemczuk
12.    Piotr Rosikowski
13.    Karolina Sufleta
14.    Katarzyna Warcaba
15.    Magdalena Warzecha
16.    Miłosz Winiarski
Wyróżnionym, gratulujemy!

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.