14 października 2008 12:14

Do 31 października mają czas uzdolnieni uczniowie z Tychów, aby starać się o stypendium, w ramach unijnego projektu „ Nauka drogą do sukcesu na Śląsku”.

Szansę na udział w projekcie mają uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych; szczególnie uzdolnieni w kierunku przedmiotów matematyczno-przyrodniczych ze średnią ocen co najmniej 4.75 z trzech wybranych przedmiotów. Ponadto dochód na osobę w rodzinie w 2007 roku nie może przekroczyć 1008 zł netto miesięcznie. Wnioski wraz z załącznikami należy składać od jutra ( 15 października) w siedzibie Miejskiego Zarządu Oświaty w Tychach przy al. Piłsudskiego 12. Regulamin, formularz oraz wykaz potrzebnych załączników można pobrać ze strony internetowej MZO a także w szkołach.

Więcej informacji na ten temat można uzyskać w Miejskim Zarządzie Oświaty pod nr. tel. 032/ 32 32 420.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.