22 września 2008 12:47

Użytkownicy internetu mogą na żywo oglądać sesję Rady Miasta. Najbliższa już w czwartek o godzinie 14.00.

  Sesję można oglądać na stronie urzędowej http://www.umtychy.pl/artykul.php?s=308,371 oraz w Biuletynie Informacji Publicznej http://bip.umtychy.pl/sesje .  Następnego dnia cała sesja jest dostępna w Internecie jako plik multimedialny.
Program sesji Rady Miasta Tychy oraz propozycje uchwał dostępne są tutaj
 Użytkownicy internetu mogą również skorzystać z innych dogodności. W Urzędzie Miasta Tychy oraz w Straż Miejskiej od ponad roku uruchomiony jest Skype. Po wybraniu użytkownika um.tychy następuje bezpłatne połączenie z centralą telefoniczną urzędu, której pracownik łączy z wybranym numerem wewnętrznym. Po wybraniu użytkownika sm.tychy następuje połączenie z dyspozytorem Straży Miejskiej w Tychach. Warto także dodać, że w Biurze Obsługi Klienta oraz sali sesyjnej dostępny jest bezprzewodowy dostęp do internetu hot-spot.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.