17 września 2008 9:21

Serdecznie zapraszamy rodziców na spotkanie z Klubem Kangura, który promuje ideę noszenia dzieci w chustach.

Spotkanie odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tychach, Filia nr 7 dla dzieci i młodzieży, Al. Ni podległości 110, 26 września br. (piątek) o godz. 16-tej.
Gościem będzie Sabina Staniszewska z Bielskiego Klubu Kangura, która opowie dlaczego noszenie w chustach jest dobre dla dzieci. Niezdecydowani zyskają szansę przymierzenia siebie i dziecka do chusty, obejrzenia rozmaitych rodzajów chust oraz wypróbowania różnych technik noszenia.
Rodzice będą  mogli porozmawiać na interesujące tematy, a ich dzieci zyskają szansę na pierwsze towarzyskie kontakty z rówieśnikami…
Dlaczego w bibliotece?
Nie ma dolnej granicy wieku, w którym należy rozpocząć czytanie dziecku. Mamy nadzieję, że rodzice którzy przyjdą na to spotkanie, zostaną już u nas i  zaczną wypożyczać książki swoim dzieciom a maluchy noszone w chustach wkrótce zostaną członkami Klubu Motyli Książkowych.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.