Miasto

29 sierpnia 2008, 10:44:58

Do 26 września mają czas mieszkańcy Tychów, aby wypowiedzieć się na temat Lokalnego Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Właśnie rozpoczęły się konsultacje społeczne projektu.

Programy zostaną uchwalone zgodnie z wymogiem ustawowym, zawierają one założone przez Miasto zadania do realizacji w kolejnych latach budżetowych.
Zadania będą finansowane ze środków miejskich, dlatego Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy zachęca do wzięcia udziału w konsultacjach. Być może w programie zostały pominięte zadania, których realizacja przyczyniłaby się do zaspokojenia potrzeb mieszkańców.

Wszyscy zainteresowani mogą zgłosić uwagi, opinie i propozycje do  Lokalnego Sytemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. W tym celu należy przesłać propozycje drogą elektroniczną, podając stronę oraz akapit, którego zmiany dotyczą, na adres malgorzata.tomaszewska@umtychy.pl

Propozycję Lokalnego Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie można pobrać tutaj
Kolejne załączniki do projektu można pobrać:
zal1
zal2
zal3Spodek w zenicie

Spodek w zenicie

„Spodek w Zenicie” – taki tytuł nosi książka napisana przez Annę Syskę – Miejskiego Konserwatora Zabytków w Tychach. Książka w przyszłym tygodniu trafi do sprzedaży.

Rusza projekt "Model rehabilitacja kompleksowa"

Rusza projekt "Model rehabilitacja kompleksowa"

Rusza projekt PFRON mający na celu kompleksową rehabilitację i aktywizację zawodową osób, które z powodu choroby lub wypadku straciły możliwość wykonywania dotychczasowego zawodu, ale chciałyby podjąć inną pracę, adekwatną do ich zainteresowań i stanu zdrowia.

Nowy radny w Tychach

Nowy radny w Tychach

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta ślubowanie złożył nowy radny - Ali Nurbagandow. Zastąpił on radną Magdalenę Łukę, która złożyła mandat w związku z rozpoczęciem pracy na stanowisku naczelnika Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Tychy.

Nowa dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach

Nowa dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach

Od czwartku, 25 lutego br. funkcję Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach pełni Iwona Rogalska. Zastąpiła na tym stanowisku Mariannę Feith, która przeszła na emeryturę.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×