29 sierpnia 2008 10:44

Do 26 września mają czas mieszkańcy Tychów, aby wypowiedzieć się na temat Lokalnego Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Właśnie rozpoczęły się konsultacje społeczne projektu.

Programy zostaną uchwalone zgodnie z wymogiem ustawowym, zawierają one założone przez Miasto zadania do realizacji w kolejnych latach budżetowych.
Zadania będą finansowane ze środków miejskich, dlatego Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy zachęca do wzięcia udziału w konsultacjach. Być może w programie zostały pominięte zadania, których realizacja przyczyniłaby się do zaspokojenia potrzeb mieszkańców.

Wszyscy zainteresowani mogą zgłosić uwagi, opinie i propozycje do  Lokalnego Sytemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. W tym celu należy przesłać propozycje drogą elektroniczną, podając stronę oraz akapit, którego zmiany dotyczą, na adres malgorzata.tomaszewska@umtychy.pl

Propozycję Lokalnego Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie można pobrać tutaj
Kolejne załączniki do projektu można pobrać:
zal1
zal2
zal3Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.