13 czerwca 2008 12:23

Zapraszamy wszystkim mieszkańców naszego miasta i regionu na Dni Tyskie.

Święto miasta rozpoczynamy już w poniedziałek 16 czerwca - w kinie Andromeda o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie z Kazimierzem Kutzem oraz projekcja jednego z filmów reżysera.
Następnego dnia, 17 czerwca o godz. 9.00 na skrzyżowaniu ulic Stoczniowców  i Żwakowskiej rozpocznie się Tyski Wyścig Kolarski Dzieci i Młodzieży pod hasłem „Ścigaj się z Fiatem".
18 czerwca  - w środę - od godz. 16.30 zapraszamy na plac Baczyńskiego na koncert folkowy. Wystąpią: „Psio Crew”, „Balkan Sevdah” oraz „Fiesta Loca”.

Finał Dni Tyskich w przyszły weekend 21 i 22 czerwca na placu pod "Żyrafą" w Parku Miejskim. Podczas pierwszego dnia wystąpią: Dzioło, Mr Zoob, Nocna Zmiana Bluesa i Ewelina Flinta, a drugiego odbędzie się koncert dla dzieci, a po nim koncerty Frutti di Mare, Lao Che, Kazik Staszewski & Buldog. Imprezy rozpoczną się o godz. 15.30.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.