13 czerwca 2008 12:17

Pierwsze studenckie wakacje mają przed sobą słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku (UTW), który działa przy Wyższej Szkole Zarządzania i Nauk Społecznych w Tychach.

W poniedziałek 16 czerwca w restauracji przy ul. Browarowej 1 w Tychach UTW zakończy swój pierwszy rok akademicki.
W semestrze zimowym słuchacze UTW uczestniczyli w wykładach z ekonomii i finansów, socjologii z elementami psychologii, prawa oraz profilaktyki zdrowotnej.
W semestrze letnim natomiast uczyli się angielskiego i niemieckiego oraz podstaw obsługi komputerów. Program zajęć był napięty. Organizowano je dwa razy w tygodniu w pięciogodzinnych blokach.
Pod koniec letniego semestru słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku było około 550 osób podzielonych na 19 grup (w tym 10 grup języków obcych i 9 grup komputerowych).

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.