Miasto

5 czerwca 2008, 13:54:21

Dwie szkoły świętują w najbliższych dniach swoje jubileusze.

50 lat -  6 czerwca -  obchodzi Szkoła Podstawowa nr 11 im. im. M. Curie-Skłodowskiej przy ul. M.Curie-Skłodowskiej 4.
W programie uroczystości o godzinie 10.00  Msza Święta w kościele p.w. Świętego Jana Chrzciciela. O godzinie 12.00 obchody jubileuszu w kinie Andromeda. Obecnie w szkole uczy się 400 uczniów.
    W sobotę  - 7 czerwca -  130 lat świętować będzie Szkoła Podstawowa nr 2 przy ul. Jaroszowickiej 100. Dyrekcja szkoły zaprasza o godzinie 13.00 na Mszę Świętą w kościele p.w. Matki Bożej Pośredniczki Wszelkich Łask w Urbanowicach w intencji nauczycieli, wychowawców, uczniów i absolwentów. O godzinie 15.00 rozpocznie się festyn w szkole. Na gości czekają: prezentacje przygotowane przez uczniów , występy uczniów i absolwentów, występy zaproszonych zespołów muzycznych, śląski kołacz, piosenki biesiadne i zabawa taneczna.


Spodek w zenicie

Spodek w zenicie

„Spodek w Zenicie” – taki tytuł nosi książka napisana przez Annę Syskę – Miejskiego Konserwatora Zabytków w Tychach. Książka w przyszłym tygodniu trafi do sprzedaży.

Rusza projekt "Model rehabilitacja kompleksowa"

Rusza projekt "Model rehabilitacja kompleksowa"

Rusza projekt PFRON mający na celu kompleksową rehabilitację i aktywizację zawodową osób, które z powodu choroby lub wypadku straciły możliwość wykonywania dotychczasowego zawodu, ale chciałyby podjąć inną pracę, adekwatną do ich zainteresowań i stanu zdrowia.

Nowy radny w Tychach

Nowy radny w Tychach

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta ślubowanie złożył nowy radny - Ali Nurbagandow. Zastąpił on radną Magdalenę Łukę, która złożyła mandat w związku z rozpoczęciem pracy na stanowisku naczelnika Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Tychy.

Nowa dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach

Nowa dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach

Od czwartku, 25 lutego br. funkcję Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach pełni Iwona Rogalska. Zastąpiła na tym stanowisku Mariannę Feith, która przeszła na emeryturę.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×