Miasto

26 maja 2008, 10:9:47

Parafia Świętego Jana Chrzciciela zaprasza 27-29 maja na prelekcje i warsztaty.

„Współczesne zagrożenia kornikiem rodziny" to temat jednego z warsztatów, które już jutro rozpoczną się w Tychach w ramach Dni Rodziny w Tychach 27-29 maja.
Na prelekcje zaprasza Ośrodek Charytatywno-Społeczny bł. Jana XXIII przy ul. Hierowskiego 12.
Wtorkową prelekcję poprowadzi zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Bieruniu nadkom. Waldemar Prietz. Zapraszamy na godzinę 16.30.
W środę natomiast Zofia Szybra i Violetta Cierniewska opowiedzą jak pomagać dziecku w rozwoju psychoruchowym.
Polski Klub Ekologiczny  zaprezentuje w czwartek o godzinie 17.00 zasady zdrowego żywienia pod hasłem „Czy wiemy co jemy…?”.
Zapraszamy, wstęp bezpłatny.
Wolnostany do remontu

Wolnostany do remontu

Co roku Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych (MZBM) w Tychach przeprowadza remonty lokali mieszkalnych, tzw. wolnostanów, które udostępniane są mieszkańcom Tychów, oczekującym na przydział mieszkania lub kwalifikującym się do najmu socjalnego.

Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami - trwa rekrutacja uczestników

Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami - trwa rekrutacja uczestników

Rusza realizacja projektu pn. „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami” – edycja 2020- 2021. Projekt, między innymi w Tychach, prowadzi Fundacja Internationaler Bund Polska.

Tychy dla seniorów

Tychy dla seniorów

21 i 22 stycznia obchodzony jest Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji przypominamy projekty realizowane w z myślą o tyskich seniorach m.in. Koperty życia, Srebrna linia, Kluby Seniora czy program aktywni 60+.

Rusza rekrutacja do projektu unijnego w SP nr 21 w Tychach

Rusza rekrutacja do projektu unijnego w SP nr 21 w Tychach

Rusza rekrutacja do projektu unijnego pn. „Nowa szkoła, nowe możliwości – podniesienie jakości oferty edukacyjnej w Szkole podstawowej nr 21 w Tychach”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×