Miasto

23 maja 2008, 9:35:50

Ruszyła testowa wersja portalu, który ma ułatwić dostęp do Geodety Miejskiego.

GeoOśrodek - tak nazywa się nowa propozycja Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Tychy dla osób, które korzystają z jego usług. Rusza właśnie testowa wersja specjalnego portalu, który ułatwić ma dostęp do oferty Geodety Miejskiego.
Pod adresem http://geoosrodek.umtychy.pl/geoportal będzie można zdalnie zamówić większość potrzebnych dokumentów, a później otrzymać je drogą elektroniczną.
Do dyspozycji jest również darmowa przeglądarka mapowa. Na stronie GeoOśrodka znajdziemy też informacje o wydziale geodezji, sprawach w nim załatwianych oraz jego pracownikach.
Portal jest witryną internetową, za pośrednictwem, której użytkownicy anonimowi będą mogli przeglądać pewne zasoby mapowe, natomiast użytkownicy autoryzowani będą mieli możliwość:
- zgłoszenia roboty geodezyjnej
- zamówienia map
- zamówienia  kart  inwentaryzacyjnych studni kanalizacyjnych
- zamówienia punktów osnowy
- zamówienia wypisu i wyrysu ( w przyszłości)
oraz śledzenia statusów zgłoszonych prac geodezyjnych bądź zamówień materiałów geodezyjnych.
Możliwości portalu będą na bieżąco rozwijane.

Wolnostany do remontu

Wolnostany do remontu

Co roku Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych (MZBM) w Tychach przeprowadza remonty lokali mieszkalnych, tzw. wolnostanów, które udostępniane są mieszkańcom Tychów, oczekującym na przydział mieszkania lub kwalifikującym się do najmu socjalnego.

Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami - trwa rekrutacja uczestników

Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami - trwa rekrutacja uczestników

Rusza realizacja projektu pn. „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami” – edycja 2020- 2021. Projekt, między innymi w Tychach, prowadzi Fundacja Internationaler Bund Polska.

Tychy dla seniorów

Tychy dla seniorów

21 i 22 stycznia obchodzony jest Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji przypominamy projekty realizowane w z myślą o tyskich seniorach m.in. Koperty życia, Srebrna linia, Kluby Seniora czy program aktywni 60+.

Rusza rekrutacja do projektu unijnego w SP nr 21 w Tychach

Rusza rekrutacja do projektu unijnego w SP nr 21 w Tychach

Rusza rekrutacja do projektu unijnego pn. „Nowa szkoła, nowe możliwości – podniesienie jakości oferty edukacyjnej w Szkole podstawowej nr 21 w Tychach”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×