16 maja 2008 11:39

Zapraszamy na spotkanie z Adamem Michnikiem redaktorem naczelnym "Gazety Wyborczej", historykiem, eseistą, publicystą politycznym. Laureatem wielu wyróżnień, m.in. kawalera Legii Honorowej.

Działacz opozycyjny. Od 1980 r. był doradcą NSZZ "Solidarność", a od 1988 nieformalnego Komitetu Koordynacyjnego przy Lechu Wałęsie. Jako działacz opozycyjny Adam Michnik wielokrotnie był zatrzymywany i więziony; w czasie stanu wojennego internowany, a następnie oskarżony i osadzony w areszcie pod zarzutem "próby obalenia ustroju socjalistycznego".
Spotkanie z Adamem Michnikiem odbędzie się 21 maja (środa)  w auli Wyższej Szkoły Zarządzania i Nauk Społecznych w Tychach al. Niepodległości 22.
Wstęp wolny.
 
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.