27 marca 2008 18:52

Zapraszamy na ciekawą wystawę zdjęć pt.Śląscy fotoreporterzy uchwycili na nich zaczytanych mieszkańców regionu. Są na nich również znane postaci.

Wystawę "Zaczytany Śląsk" można oglądać od 1 do 21 kwietnia w  filii nr 13 MBP przy ul. Dmowskiego 33 (Brama Słońca). Wystawa jest zbiorem zdjęć czołowych śląskich fotoreporterów - Arkadiusza Goli, Arkadiusza Ławrywiańca i Tomasza Jodłowskiego, którzy swoimi obiektywami uchwycili mieszkańców Śląska, którym na co dzień towarzyszy książka. Na kilkudziesięciu fotogramach znaleźć można nie tylko znane - zaczytane postaci związane z regionem Śląska (m.in. Magdalenę Piekorz, Jana Malickiego, Marka Plurę), ale też anonimowych mieszkańców Śląska, którzy kochają książki.
Wystawa została przygotowana przez Bibliotekę Śląską w Katowicach i od połowy stycznia jest eksponowana w największych bibliotekach publicznych województwa śląskiego.

 
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.