Sport

27 marca 2008, 18:52:44

Zapraszamy na ciekawą wystawę zdjęć pt.Śląscy fotoreporterzy uchwycili na nich zaczytanych mieszkańców regionu. Są na nich również znane postaci.

Wystawę "Zaczytany Śląsk" można oglądać od 1 do 21 kwietnia w  filii nr 13 MBP przy ul. Dmowskiego 33 (Brama Słońca). Wystawa jest zbiorem zdjęć czołowych śląskich fotoreporterów - Arkadiusza Goli, Arkadiusza Ławrywiańca i Tomasza Jodłowskiego, którzy swoimi obiektywami uchwycili mieszkańców Śląska, którym na co dzień towarzyszy książka. Na kilkudziesięciu fotogramach znaleźć można nie tylko znane - zaczytane postaci związane z regionem Śląska (m.in. Magdalenę Piekorz, Jana Malickiego, Marka Plurę), ale też anonimowych mieszkańców Śląska, którzy kochają książki.
Wystawa została przygotowana przez Bibliotekę Śląską w Katowicach i od połowy stycznia jest eksponowana w największych bibliotekach publicznych województwa śląskiego.

 
E-usługi w Urzędzie Miasta Tychy – wypowiedz się: wypełnij ankietę!

E-usługi w Urzędzie Miasta Tychy – wypowiedz się: wypełnij ankietę!

E-administracja w okresie pandemii staje się coraz bardziej popularna. Zwłaszcza, że katalog spraw, które można dziś załatwić drogą elektroniczną w niemal każdej publicznej instytucji stale się poszerza.

„My z osiedla A”, czyli Muzeum Miejskie w Tychach zbiera wspomnienia mieszkańców

„My z osiedla A”, czyli Muzeum Miejskie w Tychach zbiera wspomnienia mieszkańców

Jesteś z osiedla A? Mieszkasz tu od dziecka albo przeprowadziłeś lub przeprowadziłaś się w młodości? Opowiedz nam, jak tu było i jest. Podziel się swoją historią i wspólnie ocalmy ją od zapomnienia.

Koronawirus - nowe terminy w krajowych obostrzeniach

Koronawirus - nowe terminy w krajowych obostrzeniach

W sobotę 21 listopada premier rządu ogłosił nowe terminy i etapy wprowadzanych obostrzeń. Wśród najważniejszych: zdalne nauczanie aż do Bożego Narodzenia, wspólny dla całej Polski termin ferii zimowych, otwarcie galerii handlowych.

Dołącz do tyskiej Świątecznej Bazy Rzemieślników

Dołącz do tyskiej Świątecznej Bazy Rzemieślników

Zapraszamy producentów lokalnych produktów oraz osoby tworzące nietuzinkowe rękodzieło do dołączenia do bazy tyskich rzemieślników. Będzie ona dostępna miejskiej stronie internetowej oraz w aplikacji Treespot.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×