Miasto

27 marca 2008, 10:56:55

„Gmina – tu wszystko się zaczyna” - to program, do którego przystąpiły Tychy. Ma on na celu wzmocnienie współpracy samorządu z III sektorem.

W jego ramach Urząd Miasta Tychy wspólnie z Instytutem Inicjatyw Pozarządowych przeprowadzą szkolenia dla członków organizacji pozarządowych oraz pracowników Urzędu Miasta. Program jest realizowany przy wsparciu udzielonym przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego, Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz budżetu Rzeczypospolitej Polskiej w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.
Oprócz szkoleń w ramach Programu „Gmina – tu wszystko się zaczyna” zostanie dokonana analiza dotychczasowej sytuacji w zakresie współpracy, oraz pomoc w opracowaniu i konsultacje Programu Współpracy Miasta Tychy z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2009.
Na pierwsze szkolenie zapraszamy 9 kwietnia 2008r. o godzinie 17:00. Dwugodzinne spotkanie odbędzie się w sali 102 Urzędu Miasta Tychy. Zapraszamy wszystkie osoby zaangażowane w działalność pozarządową. Na zgłoszenia udziału czekamy do dnia 4 kwietnia 2008r. pod numerem telefonu 776 35 10 lub drogą elektroniczną na adres e – mail: malgorzata.tomaszewska@umtychy.pl


#NieZapominajmy – Tychy uczczą pamięć ofiar Covid-19

#NieZapominajmy – Tychy uczczą pamięć ofiar Covid-19

W najbliższą sobotę, 15 maja, Urząd Miasta w Tychach zaprasza mieszkańców do uczczenia pamięci Polek i Polaków, którzy zmarli w wyniku zachorowania na COVID-19.

Nowe podwórko na os. B

Nowe podwórko na os. B

Zabawa i wypoczynek – teraz to możliwe na podwórku pomiędzy ulicami: Biblioteczną, Batorego i Bukową w Tychach. Projekt zagospodarowania tego obszaru został zrealizowany dzięki Budżetowi Obywatelskiemu w Tychach.

Czysta decyzja – trwa nabór wniosków na wymianę „kopciuchów”

Czysta decyzja – trwa nabór wniosków na wymianę „kopciuchów”

27 kwietnia rozpoczął się nabór wniosków na wymianę węglowych źródeł ciepła w Tychach.

Tychy w czołówce rankingu nadwyżki operacyjnej netto 2017–2019

Tychy w czołówce rankingu nadwyżki operacyjnej netto 2017–2019

Ranking przygotowało Pismo Samorządu Terytorialnego WSPÓLNOTA. Zestawienie prezentuje kondycję polskich samorządów u progu pandemii.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×