27 marca 2008 10:56

„Gmina – tu wszystko się zaczyna” - to program, do którego przystąpiły Tychy. Ma on na celu wzmocnienie współpracy samorządu z III sektorem.

W jego ramach Urząd Miasta Tychy wspólnie z Instytutem Inicjatyw Pozarządowych przeprowadzą szkolenia dla członków organizacji pozarządowych oraz pracowników Urzędu Miasta. Program jest realizowany przy wsparciu udzielonym przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego, Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz budżetu Rzeczypospolitej Polskiej w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.
Oprócz szkoleń w ramach Programu „Gmina – tu wszystko się zaczyna” zostanie dokonana analiza dotychczasowej sytuacji w zakresie współpracy, oraz pomoc w opracowaniu i konsultacje Programu Współpracy Miasta Tychy z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2009.
Na pierwsze szkolenie zapraszamy 9 kwietnia 2008r. o godzinie 17:00. Dwugodzinne spotkanie odbędzie się w sali 102 Urzędu Miasta Tychy. Zapraszamy wszystkie osoby zaangażowane w działalność pozarządową. Na zgłoszenia udziału czekamy do dnia 4 kwietnia 2008r. pod numerem telefonu 776 35 10 lub drogą elektroniczną na adres e – mail: malgorzata.tomaszewska@umtychy.pl


Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.