25 marca 2008 11:14

Prawie tysiąc książek przynieśli już tyszanie do bibliotek w mieście. Od początku marca pod hasłem „Podzielmy się książkami, z których wyrośliśmy” trwa Wiosenna Zbiórka Książek zorganizowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

Codziennie, we wszystkich placówkach bibliotecznych, pojawiają się czytelnicy w różnym wieku,  przynoszący  już przeczytane książki , które dla wielu dzieci będą być może pierwszymi książeczkami posiadanymi na własność.
 Przypominamy, że zebrane książki zostaną przekazane dzieciom ze świetlicy środowiskowej
w Tychach-Czułowie prowadzonej przez Fundację Razem Raźniej, podopiecznym Ośrodka Usług Opiekuńczo-Wychowawczych w Tychach oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej Filii nr 15 w Tychach-Czułowie, z której korzystają mieszkańcy tej dzielnicy. Akcja trwać będzie do końca marca.
Wszystkich darczyńców zapraszamy do placówek bibliotecznych mieście w godzinach otwarcia.
Powyżej zdjęcie – Książki, które przynieśli mieszkańcy do Filii nr 7.


Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.