Miasto

27 lutego 2008, 11:32:47

Jeśli masz w domu książki, które już przeczytałeś to możesz je oddać do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tychach.

Akcja pod hasłem: Podzielmy się książkami, z których wyrośliśmy rozpoczyna się 1 marca i potrwa miesiąc. Zebrane książki zostaną przekazane dzieciom ze świetlicy środowiskowej w Tychach - Czułowie prowadzonej przez Fundację Razem Raźniej, podopiecznym Ośrodka Usług Opiekuńczo -Wychowawczych w Tychach oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia nr 15 w Tychach - Czułowie.
   
    Darczyńców zapraszamy do wszystkich placówek bibliotecznych w godzinach otwarcia. Adresy placówek można znaleźć tutaj
    Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach apeluj, aby przekazywać książki w dobrym stanie!

Kolejne punkty dźwiękowe dla niewidomych w Tychach

Kolejne punkty dźwiękowe dla niewidomych w Tychach

Pierwsze w Tychach specjalne znaczniki Totupoint ułatwiające poruszanie się po mieście osobom niewidomym pojawiły się w ubiegłym roku. Wkrótce zostanie zamontowanych kolejnych 17 takich punktów. W sumie będzie ich już 52.

Porozumienie dla zielonej energii

Porozumienie dla zielonej energii

W siedzibie RCGW podpisano porozumienie o utworzeniu Tyskiego Klastra Energii. Dzięki inicjatywie powstaną m.in. nowe źródła energii odnawialnej. Do klastra w pierwszej fazie przystąpiło 20 podmiotów.

"Pod biało-czerwoną"

"Pod biało-czerwoną"

Trwa projekt „Pod biało-czerwoną”. Zakłada on sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależeć będzie od mieszkańców.

Szkoły średnie w Tychach od dziś pracują w trybie hybrydowym

Szkoły średnie w Tychach od dziś pracują w trybie hybrydowym

Od poniedziałku, 19 października, szkoły średnie z miast i powiatów w żółtej strefie ( m.in. Tychy) przeszły na nauczanie hybrydowe: częściowo w budynku, częściowo w domu. W Tychach dotyczy to 9 szkół do których uczęszcza ponad 4400 uczniów.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×