7 grudnia 2012 10:59

"W dobrym TTON-ie być Aniołem" a każdy z nas może dołączyć do tego zacnego grona już 9 grudnia. Po raz ósmy w Tychach odbędą się Targi Twórczości Osób Niepełnosprawnych.

Podczas targów mieszkańcy będą mogli się zapoznać z bogatą twórczością ośrodków terapeutycznych, szkół integracyjnych i innych instytucji oraz organizacji zrzeszających osoby z niepełnosprawnością w naszym mieście.

 

Na zorganizowanych stoiskach uczestnicy targów zaprezentują swój dorobek i artykuły przygotowane specjalnie na tę okoliczność – świąteczne ozdoby, bibeloty i drobne upominki, które będzie można zakupić i tym samym wspomóc ich autorów.

 

W tym roku organizatorzy zapraszają na TTON w niedzielę, 9 grudnia na Rynek przy kościele św. Marii Magdaleny. Akcja podobnie jak w ubiegłych latach organizowana jest pod hasłem "W dobrym TTON-ie być Aniołem". Od godz. 10.00 czynne będą stoiska z rękodziełem, a o 15.00 rozpocznie się program artystyczny. Na scenie wystąpią podopieczni tyskich ośrodków, a tekże zespoły z MDK nr 1. Gwiazdą wieczoru będzie Ada Szulc, finalistka programu X Factor (na zdjęciu).

 

Podczas Targów Twórczości Osób Niepełnosprawnych o godz. 16.35 odbędzie się aukcja najpiękniejszych i najbardziej wyjątkowych dzieł sztuki, wykonanych przez podopiecznych tyskich ośrodków.

 

Zakończenie TTONU zapowiada się wystrzałowo - o 20.40 zaplanowano pokaz sztucznych ogni.

 

 

 

 

 

 

Zobacz prace przeznaczone na licytację >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczegółowy program VIII Targów Twórczości

Osób  Niepełnosprawnych >>

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.