7 grudnia 2012 9:19

W najbliższy weekend (8-9 grudnia) MOSiR Tychy organizuje Mistrzostwa Miasta Amatorów w Siatkówce. Zawody odbędą się w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego i w oba dni będą się toczyć od godziny 8.00.

W mistrzostwach mogą wystartować drużyny (liczące maksymalnie 10 osób), które zgłoszą się do 6 listopada (do godz. 12) w biurze MOSiR Tychy (al. Piłsudskiego 12). Informacji udziela Zespół ds. Sportu i Organizacji Imprez, tel. (032) 325 71 32.

 

W mistrzostwach mogą wziąć udział zawodnicy nie zrzeszeni w PZPS od co najmniej roku (dotyczy rozgrywek seniorskich od III ligi wzwyż) oraz nie może wziąć udział młodzież uczestnicząca w rozgrywkach kadetów i juniorów organizowanych przez PZPS.

 

W ubiegłym roku mistrzostwo zdobyło Tere Fere, które w finale pokonało OCS-1 2:0. Po dokładny, tegoroczny regulamin zapraszamy TUTAJ.

 

Fot. MOSiR

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.