5 grudnia 2012 9:55

Jak co roku 6 grudnia tyszanie będą mogli poczuć prawdziwy świąteczny klimat, który w naszym mieście tradycyjnie stworzy organizowana już po raz 11 impreza Starotyskie Mikołajki Rowerem i Bryczką.

O godz. 15:30 rozgrzewka z Revital Fitness Klub, potem na mikołajkowej scenie (godz. 16.00) rozpoczną się koncerty, wystąpią m.in.:

- Ilona "Potania" Chylińska (Must Be The Music – Polsat),

- Chopcy z Łazisk (gwiazda Śląskich list przebojów),

- Raisa Misztela (Must Be The Music – Polsat),

- Lawabo,

- Iskierki Bożej Miłości,

- Jakób,

- Siwas,

- Hamster,

- Sandstone / Bon Jovi cover band.

Ponadto zaplanowano występy zespołów tanecznych Bąble i TIP TOP z MDK nr 1 w Tychach oraz D WAY OF LIFE (Got to Dance).

 

Poza koncertami dla dzieci przygotowano także zabawy, a obok sceny od godz. 16.00 w specjalnym autobusie na najmłodszych mieszkańców miasta czekał będzie Mikołaj. Grzeczne dzieci jak zwykle mogą liczyć na słodkości i prezenty. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami, a zmarzluchów i łasuchów diabeł poczęstuje gorącą czekoladą. Tyski Rynek stanie się znowu miejscem magicznego spotkania.

 

Każdy, kto poczuje świąteczny nastrój i przypływ energii może wziąć udział w mikołajkowym przejeździe. Wystarczy przygotować własny rower, przystroić go i przebrać się za św. Mikołaja. Mikołajowa parada wyruszy o 16.00 sprzed targowiska u zbiegu ulic Kościuszki i Karola Miarki (Stare Tychy). Najlepsze przebrania i najlepiej ustrojone rowery oraz najliczniejsze grupy zorganizowane Mikołajów oczywiście zostaną nagrodzone.

 

Starotyskie Mikołajki Rowerem i Bryczką honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Tychy Andrzej Dziuba. Impreza organizowana jest przez Stowarzyszenie Sportowe NOL-TYCHY i Agencję KaDaDo.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.