29 października 2012 11:31

Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy zaprasza wszystkie panie na fitness. Polonia Tychy, podobnie jak w ubiegłym roku tak i w tym organizować będzie cotygodniowe zajęcia ruchowe dla kobiet.

Jak zwykle będzie to okazja do aktywnego spędzenia czasu, wzmocnienia swojego ciała w rytmie zumby i latino.

 

Pierwsze spotkanie zaplanowano na 29 października. Zajęcia podobnie jak w zeszłym roku będą się odbywały w każdy poniedziałek o godz. 18.00 na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Specjalnych nr 8 (dawne SP 16) w Tychach przy ulicy Edukacji 21.

 

Po zajęciach jest możliwość skorzystania z prysznica i szatni. Fitness z Polonią jest organizowany przez KKS Polonię Tychy wraz ze Stowarzyszeniem na rzecz osób niepełnosprawnych "W stronę słońca" oraz wsparciu Zespołu Szkół Specjalnych nr 8 w Tychach.

 

Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres poloniatychy@gmail.com oraz pod numer telefonu 5017 805 93 - Dawid Kołodziejczyk. Zajęcia są bezpłatne dla członków stowarzyszenia Polonii Tychy.

 

fot. KKS Polonia Tychy

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.