23 października 2012 9:37

W czwartek (25 X) o 12.00 odbędzie się wojewódzki trening sprawności syren alarmowych wykorzystywany w systemie ostrzegania i alarmowania ludności.

Z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego emitowany będzie głośny sygnał alarmowy ciągły, trwający trzy minuty, oznaczający odwołanie alarmu powietrznego i o skażeniach.

 

Prosimy wszystkich właścicieli, administratorów i służby techniczne utrzymania nieruchomości oraz służby porządkowe w mieście o zwrócenie uwagi w obrębie swojego działania na prowadzony trening alarmowania i ostrzegania ludności, i stosowne informowanie wszystkich w powyższym zakresie.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.