19 września 2012 9:42

Klub MCK w Wilkowyjach rozpoczyna nowy sezon kulturalny. Na dobry początek wyremontowana placówka zaprasza w sobotę (22.09) na spektakl Bogusława Schaeffera "Audiencja V", w brawurowym wykonaniu Piotra Zawadzkiego.

"Audiencja V" to wykład prelegenta na temat muzyki. Przemawiający na pierwszy rzut oka może się wydawać profesorem wyższej uczelni, a widzowie na czas spektaklu stają się kimś w rodzaju studentów. Jednak, co chwilę bohater do naukowego wykładu wtrąca opowieści dotyczące jego życia osobistego. Audiencja jest rodzajem manifestu na temat szeroko pojętej sztuki, ale również rodzajem dyskursu z publicznością na temat życia, szczęścia, otaczającego nas świata itd. Za każdym razem spektakl-wykład rodzi się na nowo, ponieważ, jak to zwykle bywa w tekstach Schaeffera, aktor podejmuje się improwizacji.

 

Bilety w przedsprzedaży kosztują 10 zł, natomiast w dniu spektaklu 15 zł.

 

Rezerwacja pod numerem tel. 32 227 26 22.

 

"Audiencja V"

Klub MCK Wilkowyje

ul. Szkolna 94

22 września 2012 r.

godz. 18.00

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.