6 września 2012 11:40

Zakończyła się rozbudowa ul. Jałowcowej w Tychach. Na odcinku od ul. Zwierzynieckiej w kierunku zachodnim została ona wykonana z asfaltobetonu, a na odcinku od ul. Wiązowej w kierunku północnym z kostki brukowej.

Powstały chodniki i zjazdy do posesji, wybudowano odwodnienie i oświetlenie.

 

Koszt realizacji tej inwestycji to około 740 tys. zł.

 

Dobiegła końca budowa chodnika przy ul. Czarnej. Na odcinku od ul. Zwierzynieckiej do ul. Pod lasem wybudowany został chodnik z żółtej kostki brukowej. Jego szerokość wynosi 2 metry, z wyjątkiem miejsc gdzie zlokalizowane są latarnie. Tam chodnik jest zawężony. Ponadto w ramach zadania została poszerzona jezdnia. Jej nawierzchnia wykonana jest z asfaltu.

 

Koszt inwestycji to około 360 tys. zł.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.