5 września 2012 8:06

Teatr Mały zaprasza w piątek, 7 września na wieczór autorski mikołowskiego poety Arkadiusza Kremzy, który będzie promował swój najnowszy tomik poezji "Wiersze z wody i żelaza", wydany przez Instytut Mikołowski.

Impreza odbędzie się w piątek o godz. 18.00 na scenie teatru, gdzie słowo wstępne wygłosi Maciej Melecki. O oprawę muzyczną zadbają Tymoteusz Bies (instrumenty klawiszowe) i Michał Kłakus (gitara basowa).

 

A. Kremza urodził się (1975) i mieszka w Mikołowie. Jest autorem tomów wierszy: Bloki (1997), Hocki-klocki (2000), Brania (2003), Pukanie ziemi (2006), Ludzie wewnętrzni (2009).

 

Wstęp na spotkanie jest wolny.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.