10 stycznia 2008 9:21

Aż 4 nagrody powędrują do Tychów za akcję „Cała Polska Czyta Dzieciom”

W pierwszych dniach nowego roku Fundacja ABCXXI-Cała Polska czyta dzieciom ogłosiła wyniki konkursu na najlepiej przeprowadzoną kampanię w roku szkolnym 2006/2007.  
Na Konkurs nadesłano 214 sprawozdań z całej Polski. Do oceny merytorycznej zakwalifikowało się, zgodnie z zasadami Regulaminu Konkursu, 167.
Komisja konkursowa przyznała następujące nagrody:
3 Superstatuetki
4 Statuetki
18 Medali
51 wyróżnień
    Aż 4 nagrody (medal i trzy wyróżnienia) powędrują do Tychów.
Otrzymały je:
Lidia Franczak, Sportowe Gimnazjum nr 9 – medal
Gabriela Ferdyn, MBP Filia nr 7 – wyróżnienie
Bożena Kozieńska, Zespół Szkół nr 2 – wyróżnienie
Aleksandra Stańczyk , Salon EMPiK  - wyróżnienie
    Miejska Biblioteka Publiczna uczestniczy w Kampanii Czytania już od 6 lat i każdego roku zdobywa nagrody w ogłaszanych przez Fundację ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom, konkursach: statuetka, 2 medale, 3 wyróżnienia.
    Dzięki tym działaniom tyskie dzieci mają niepowtarzalną okazję kontaktu z książką czytaną przez wielu ciekawych ludzi: księży, dziennikarzy, lekarzy, policjantów, strażaków, samorządowców czy nauczycieli.
Na zdjęciu zajęcia z dziećmi w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" w Filii nr 7.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.