3 września 2012 14:31

Już po raz trzeci Marszałek Województwa Śląskiego i Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach przyznali nagrody w konkursie promującym to, co najlepsze w województwie Śląskim. Nasze miasto zostało laureatem w jednej z dziesięciu kategorii. Kompleks Parkowy „Paprocany” w Tychach zwyciężył w kategorii Sport, Turystyka i Rekreacja.

 

Konkurs „Marka - Śląskie" ma na celu promowanie najlepszych przedsiębiorstw, instytucji, organizacji, samorządów czy przedsięwzięć, które swój sukces osiągnęły nie tylko dzięki dobrej koniunkturze i ciężkiej pracy, ale także w oparciu o wyrafinowany marketing i planowane budowanie marki. Wyróżnienie niewątpliwie przyczynia się do budowania pozytywnego wizerunku Województwa Śląskiego i budowania tożsamości regionalnej. Nagroda „Marka - Śląskie" jest podziękowaniem za znaczący wkład w rozwój województwa śląskiego i ma charakter honorowy.

 

 

źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.