12 czerwca 2012 14:44

Taneczna parada, która jest zapowiedzią Dni Tyskich, przejdzie ulicami miasta w najbliższą sobotę (16 VI). Fiesta rozpocznie się o 15.00 na placu Baczyńskiego.

Będzie można nie tylko zatańczyć, ale też zobaczyć popisy znakomitych tancerzy, solo i w grupach. Do zabawy zaproszeni są wszyscy mieszkańcy miasta, niezależnie od wieku i umiejętności.

 

Korowód  przejdzie ulicami Budowlanych, Edukacji i Grota-Roweckiego, a zakończy się pod Hotelem Tychy o godz. 17.00 tanecznymi pokazami.

 

Zarówno parada, jak i taneczna fiesta, będą niemałym widowiskiem. Instruktorzy tańca wystąpią na platformie, dla tyszan poprowadzą zabawy taneczne. „Szefem” parady i tanecznej fiesty będzie Rafał „Tito” Kryla, energetyczny tancerz, choreograf, uczestnik programu „You Can Dance”. Uczestnicy przemarszu zostaną obdarowani tanecznymi gadżetami, które dodatkowo uatrakcyjnią taneczne święto.

Parada jest zaproszeniem na Dni Tyskie, które odbędą się 23 i 24 czerwca w Parku Miejskim pod Żyrafą. Szczegóły dotyczące tego święta w "Bieżących akcjach".

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.