12 czerwca 2012 13:25

Trwają zapisy na bezpłatny kurs samoobrony, który po raz dwudziesty piąty organizuje dla tyszan Straż Miejska. Może w nim wziąć udział każdy mieszkaniec Tychów, niezależnie od wieku.

Kurs odbędzie się w ramach akcji „Bezpieczne Tychy – Dość Milczenia”. Uczestnicy nauczą się samoobrony i  walki wręcz  w systemie  „Krav Maga”.

Pierwsza część kursu będzie realizowana latem, w każdą sobotę lipca i sierpnia, w Parku Miejskim w godzinach od 10.00 do 12.00. Jesienią natomiast uczestnicy będą się spotykać w soboty w Zespole Szkół nr 5 przy ulicy Edukacji od października do 17 listopada.


Chętni mogą się zapisać od połowy czerwca w siedzibie Straży Miejskiej przy ulicy Budowlanych 67, telefonicznie (32 780 09 75 wew. 30) bądź  internetowo (karolina.bartkowiak@umtychy.pl).

Szczegóły również na plakacie.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.