23 listopada 2011 10:42

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na II bieg V Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych. Zawody odbędą się w niedzielę (27 XI)na Paprocanach.

 

Zapisy do biegów są prowadzone na terenie KS Paprocany od godziny 9.30, a start zawodów jest przewidziany na 10.15. Kobiety mają do pokonania 5 km, a mężczyzni - 10 km.

 

W ramach V Grand Prix odbędzie się 6 biegów - 23 października, 27 listopada, 18 grudnia, 29 stycznia 2012 r., 26 lutego 2012 r., 25 marca 2012 r.

 

W biegu mogą wziąć udział wszyscy chętni, którzy zgłoszą swój udział w terminie wyznaczonym przez Organizatora.

 

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w całym GP Tychów (liczą się lokaty z sześciu biegów) otrzymają statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe. Aby być liczonym w punktacji generalnej, należy uczestniczyć w minimum 3 biegach.

 

Regulamin biegu jest dostępny na stronie MOSiR-u.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.