30 sierpnia 2011 14:23

Miejski Zarząd Komunikacji informuje, że od 1 września przywraca się kursy autobusów i trolejbusów zawieszonych na okres wakacji. Powyższe nie dotyczy autobusów linii E-2 i 33, które będą kursować wg pełnego rozkładu jazdy od października 2011 r.

 

Ponadto,na wniosek Gminy Orzesze od 1 września ulega zmianie trasa przejazdu autobusów linii 29 w dni robocze. W wybranych kursach autobus ww. linii będzie kursował przez dzielnicę Orzesze Gardawice.


Do rozkładu jazdy tej linii wprowadza się dodatkowe przystanki „Gardawice Szkoła” i „Gardawice Piekarnia” usytuowane przy ulicy Katowickiej oraz „Orzesze Gardawice” przy ulicy Centralnej. Ponieważ autobusy będą obsługiwać te przystanki tylko po jednej stronie drogi, po czym, niezależnie od kierunku docelowego, będą zawsze jechać w kierunku Zawiści, prosimy o uważne sprawdzanie napisów na tablicach kierunkowych autobusów.

 

W związku z powyższą zmianą, w celu synchronizacji odjazdów pomiędzy liniami, jak również uwzględniając wnioski pasażerów, wprowadza się dodatkowo korektę godzin odjazdów na liniach: 25K i 655.
Ponadto do rozkładu jazdy linii 655 wprowadza się nowy przystanek o nazwie „Gardawice Szkoła” usytuowany na ulicy Katowickiej (w obydwu kierunkach).

 

Z nowym rozkładem jazdy można się zapoznać w serwisie internetowym www.mzk.pl.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.