26 sierpnia 2011 8:39

W czwartek (25 sierpnia) rozpoczęła się budowa parkingu dla samochodów osobowych i chodnika przy ul. Zaręby w Tychach. W sumie powstanie 27 stanowisk postojowych, a za nimi chodnik o szerokości 2,0m. Planowany termin realizacji inwestycji to 24 września 2011r.

 

Nawierzchnia miejsc postojowych zostanie wykonana z betonowej kostki brukowej Behaton, w kolorze szarym. Nawierzchnia chodnika zostanie wykonana z betonowej kostki brukowej Starobruk.

 

W rejonie prowadzenia robót zostaną ustawione znaki „uwaga roboty drogowe” oraz znaki informujące o zwężeniu jednostronnym drogi.  Na początku wykonywanych ciągów pieszych i na połączeniu istniejących ciągów  wykonywanymi zostanie wprowadzony „zakaz ruchu pieszych”. Roboty w rejonie głównego ciągu pieszego prowadzącego do przejścia przez ul. Zaręby zostaną podzielone na 2 etapy umożliwiające ruch pieszych. Ale drogowcy ostrzegają: podczas remontu mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

 

Wartość robót to 97 204, 81 zł.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.