25 sierpnia 2011 11:08

Od 1 czerwca trwa pierwsza edycja konkursu "Trzeci wymiar Tychów w Google Earth". W naszej zabawie można wygrać cenne nagrody - cyfrowe aparaty, laptopy i netbooki. Termin nadsyłania zgłoszeń uległ zmianie - czekamy na nie do 15 października br.

 

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób i grup osób, które stworzą, zgodne z określonymi w regulaminie wytycznymi, modele 3D tyskich budynków i umieszczą je w galerii 3D SketchUp Google, tak aby mogły zostać udostępnione w serwisie Google Earth.

 

Celem konkursu jest stworzenie, opatrzonych wykonaną z fotografii teksturą modeli 3D dla budynków leżących na terenie miasta Tychy w pięciu obszarach:  Kościół pw. Św. Marii Magdaleny wraz z Rynkiem,  Osiedle „A”,  Budynek Urzędu Miasta wraz z „Żyrafą” i szkołą muzyczną,  Plac Baczyńskiego i Osiedle „Balbina”. Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu dowolną liczbę modeli.  Ostateczną datą przesłania maili ze zgłoszeniem modeli jest 15 października 2011 r.

 

Organizatorem konkursu jest Prezydent Miasta Tychy . Współorganizatorem jest Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna SA.

 

Szczegóły w zakładce: Bieżące akcje.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.