1 sierpnia 2011 12:50

W związku z Wyścigiem Kolarskim „Tour de Pologne” we wtorek 2 sierpnia 2011 r. w godzinach od ok. 14:30 do ok. 19:30 nastąpią poważne utrudnienia komunikacyjne na trasie Tychy – Katowice – Tychy. Wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu autobusów MZK.

 

Autobusy linii: E-1, 1, 4, 14 i 400 jadące w kierunku Katowic, będą kończyć bieg na przystanku „Zawodzie Waleriana” (za wiaduktem nad ul. Murckowską). Autobusy linii: E-1, 1, 4, 14 i 400 w kierunku Katowic, wyjeżdżające z przystanku początkowego po godz.13:30, będą odjeżdżać z Tychów z 10 minutowym opóźnieniem ze względu na brak miejsca postojowego dla tych autobusów na tymczasowo końcowym przystanku „Zawodzie Waleriana”.

Z Katowic w kierunku Tychów będzie można wsiąść do autobusów linii: E-1, 1, 4, 14 i 400 dopiero od przystanku „Zawodzie Waleriana” (przed wiaduktem nad ul. Murckowską) oraz na przystanku „Katowice Porcelanowa” (z wyjątkiem linii E-1).

 

W związku z powyższymi zmianami w organizacji ruchu drogowego MZK Tychy sugeruje, aby w dniu wyścigu korzystać z połączeń kolejowych i planowac podróż z wyprzedzeniem.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.