1 sierpnia 2011 10:18

W niedzielę 31 lipca zakończył się I etap głosowania w konkursie Nivea. Tychy, zajmując 29. miejsce nie zakwalifikowały się do zwycięskich 25 lokalizacji. Jednak ciągle mamy szansę na wygranie Placu Zabaw pod Żyrafą. Od 1 do 31 sierpnia trwa II etap głosowania. Konkursowy wyścig rozpoczynamy na 4 pozycji.

 

Jak głosować?


Aby wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się na stronie www.100latnivea.pl.  W czasie rejestracji otrzymamy link aktywacyjny na wskazane wcześniej konto pocztowe. Po kliknięciu w link aktywacyjny możemy się zalogować. Wyszukujemy gminę Tychy i klikamy w znaleziony Park Miejski . Każdy może oddać jeden głos dziennie. Głosowanie w II etapie trwa od 1 sierpnia do 31 sierpnia 2011 r. Pamiętajcie, trzeba głosować codziennie!

 

Tu zagłosujesz na Parki Miejski w Tychach!

 

Lokalizacja : Plac zabaw pod Żyrafą


Budowa tyskiego Placu zabaw „Pod Żyrafą”, w ramach konkursu „100 placów zabaw na 100 lat NIVEA” planowana jest w południowej części Parku Miejskiego. Lokalizacja placu zabaw w tym miejscu nie jest przypadkowa. Już niedługo rozpocznie się na szeroką skalę zaplanowana rewitalizacja Parku. Powstanie tutaj m.in. jedna z najciekawszych atrakcji miasta - niezwykła kompozycja wodna łącząca zieleń, światło, wodę i dźwięk. Najważniejszym elementem tej kompozycji będzie fontanna wyposażona w drukarkę wodną oraz projektor multimedialny umożliwiający nawet wyświetlanie filmów! W sąsiedztwie fontanny zostanie wybudowana podświetlana kaskada wodna z zielenią, pomostami, belkami i ławeczkami. Wybudowanie w Parku Placu zabaw „Pod Żyrafą” zapewni małym tyszanom świetną zabawę w pięknej, zielonej przestrzeni!

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.