29 lipca 2011 11:55

Kolejna "Niedziela na Baczyńskiego" (31 lipca) poświęcona będzie sztuce ulicy. W rolach głównych wystąpią dwaj uznani twórcy graffiti. Natomiast od 16.00 Plac opanują "średniowieczni" muzykanci i aktorzy.

 

W ramach street-artu do Tychów przyjadą dwaj grafficiarze - Mors z Nowego Sącza i Raspazjan z Katowic - od godzin przedpołudniowych do wieczora tworzyć będą na placu swoje wielkoformatowe dzieła.

 

Od 16.00 na Placu Baczyńskiego z koncertem jarmarcznej muzyki dawnej wystąpi tyski zespół Scandicus, natomiast Teatr HoM pokaże uliczny spektakl zatytułowany "La Rosa".

 

Serdecznie zapraszamy!

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.