29 lipca 2011 9:43

AUKSO Orkiestra Kameralna Miasta Tychy została nominowana do nagrody „Marka - Śląskie" w kategorii kultura. "Marka Śląskie" jest projektem promującym to, co najlepsze w Województwie Śląskim. Wyłonienie laureatów konkursu nastąpi 3 września br. na Gali Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach.

 

"Marka Śląskie" to konkurs, którego celem jest promocja regionu. Pod uwagę brane są nie tylko sprawy przemysłowo-gospodarcze, ale także zjawiska społeczne, kulturalne, polityczne czy sportowe.

 

"Wyróżnienie jest symbolem jakości, solidności ludzi, firm i instytucji tu pracujących. Ma wskazywać to, co o naszym regionie powinna wiedzieć Polska, Europa i świat. Nagroda „Marka - Śląskie" jest podziękowaniem za znaczący wkład w rozwój województwa śląskiego. Ma ona charakter honorowy".

 

Obok tyskiego AUKSO, wśród nominowanych w kategorii kultura znalazły się: Biblioteka Śląska w Katowicach oraz Grupa Teatralno-Kabaretowa MUMIO.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.