29 lipca 2011 9:24

W poniedziałek, 1 sierpnia w 67. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, o 17.00, na polecenie Wojewody Śląskiego zostaną włączone syreny alarmowe.

Test sprawności syren alarmowych wykorzystywanych w systemie ostrzegania i alarmowania ludności umożliwi upamiętnienie obchodów 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

 

W imieniu Instytutu Pamięci Narodowej, zwracamy się z prośbą, by włączyć się w ogólnopolską akcję uczczenia rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego minutą ciszy.

Wszystkich kierowców, prosimy  by w tym czasie zatrzymali samochody i włączyli klaksony.


Dla podkreślenia rangi tego wydarzenia, Instytut Pamięci Narodowej, zwraca się również  z propozycją wywieszenia flag narodowych na urzędach i w miejscach publicznych.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.