28 lipca 2011 15:41

Kończą się „Lipcowe spotkania z ceramiką”. W związku z tym w ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury (ul. Bohaterów Warszawy 26) w dniach 30 i 31 lipca - sobota, niedziela - zostanie otwarty „Ogród ognia”.

W planach jest budowa i wypał pieca „węgierskiego”. Otwarcie ogrodu w sobotę (30 VII) w południe, prezentacja prac i podsumowanie spotkań z ceramiką w niedzielę (31 VII) o 12.00.


W „Ogrodzie ognia” będzie można też zobaczyć pokaz wypału raku i toczenia na kole garncarskim. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać tajniki ceramiki i zagościć w jedynym w swoim rodzaju tyskim „Ogrodzie ognia”.

 

Wstęp na imprezę jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich chętnych.

 

Więcej na www.kultura.tychy.pl

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.