6 lipca 2011 9:48

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach oraz Stowarzyszenie Promocji Lekkiej Atletyki w Tychach, zapraszają w niedzielę 10 lipca nad Jezioro Paprocańskie.

Chętni będą mogli spróbować swoich sił w Duathlonie i Biegu Pod Górkę z Przeszkodami.

Zawody odbędą się w Paprocanach i zostaną przeprowadzone na dystansach: 5 km biegu, 13 km jazdy na rowerze (dukty leśne) oraz 2,5 km biegu.

Zapisy w dniu zawodów w godzinach 10.00 - 11.45. Opłata startowa - 15 złotych. Start duathlonu jest przewidziany na godzinę 12.00. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w siedmiu kategoriach wiekowych - około godz. 14.00.

UWAGA! Obowiązkowo start w kaskach rowerowych!

Imprezą towarzyszącą Tyskiemu Duathlonowi będzie skierowany do młodszych mieszkańców naszego miasta IV Bieg pod górkę na 110 m z przeszkodami. W zawodach mogą wziąć udział dzieci od trzeciego do dwunastego roku życia - zgłoszenia podobnie jak w przypadku Tyskiego Duathlonu (bez opłaty startowej). Pierwszy start zaplanowano na 12.15. Zawodnicy startują parami. Wręczenie medali około godz. 13.45.

Dokładne regulaminy imprez są dostępne na stronie MOSiR Tychy.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.