5 lipca 2011 14:36

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach zaprasza w niedzielę 10 lipca na turniej amatorów w siatkówce. Impreza odbędzie się na boiskach do siatkówki plażowej, mieszczących się przy Stadionie Miejskim.

 

Zgłoszenia będą przyjmowane od godziny 9, a start rozgrywek jest planowany na 9.30. Drużyna może liczyć maksymalnie czterech zawodników, a w każdym meczu na boisku może przebywać minimalnie trzech.

W zawodach mogą wziąć udział wszyscy bez względu na wiek i miejsce zamieszkania, ale z jednym zastrzeżeniem - uczestnicy nie mogą być zrzeszeni w rozgrywkach organizowanych przez PZPS. Można odbijać sposobem "górnym".

Turniej zostanie rozegrany systemem podwójnych eliminacji (tzw. system brazylijski), a z dokładnym regulaminem można się zapoznać na stronie MOSiR-u.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.