4 lipca 2011 10:50

Trwa 20. edycja konkursu poetyckiego pn. "Tyskie Lato Poetyckie", który adresowany jest do wszystkich piszących nieprofesjonalistów (niezrzeszonych). Organizatorem konkursu jest Miejskie Centrum Kultury w Tychach.

 

By wziąć udział w konkursie, należy przesłać zestawu trzech nigdzie niepublikowanych ani nagradzanych w innych konkursach utworów. Tematyka i forma artystyczna nadesłanych utworów jest dowolna. Nadesłane prace muszą być opatrzone indywidualnie wybranym godłem (wyrazowym, nie rysunkowym) i powielone w trzech egzemplarzach każdy.

 

Utwory nadsyłać należy do 16 września 2011 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

Klub "Wilkowyje" Miejskiego Centrum Kultury, ul. Szkolna 94, 43-100 TYCHY, z dopiskiem na kopercie: XX Tyskie Lato Poetyckie.

 

Regulamin i zasady konkursu są dostępne na stronie Miejskiego Centrum Kultury w Tychach.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.