30 czerwca 2011 16:26

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza w niedzielę 3 lipca na wakacyjny turniej koszykówki. Impreza odbędzie się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany.

 

Do turnieju mogą się zgłosić drużyny liczące maksymalnie ośmiu zawodników, którzy jednak od co najmniej trzech lat nie są zrzeszeni w PZKosz.

 

Rozgrywki rozpoczną się o godzinie 9.30, zapisy pół godziny wcześniej, a system gry będzie uzależniony od ilości zgłoszeń. Zgłoszenia są również przyjmowane w biurze MOSiR Tychy przy al. Piłsudskiego 12, tel. (032) 325 71 32 do piątku, 1 lipca do godz. 14.00.

Za zajęcie trzech pierwszych miejsc drużyny otrzymają dyplomy oraz przewidziane są nagrody indywidualne.


Dokładny regulamin jest dostępny na stronie MOSiR-u.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.