24 czerwca 2011 9:21

W sobotę (25 czerwca) rozpoczną się rozgrywki VII Letniego Grand Prix w Siatkówce Plażowej. Turnieje będą rozgrywane na dwóch boiskach do siatkówki plażowej mieszczących się przy Stadionie Miejskim.

 

W skład tegorocznych rozgrywek wchodzą cztery turnieje, które zostaną rozegrane 25 czerwca oraz 2, 16 i 23 lipca. Rywalizacja będzie się rozpoczynała o godzinie 9.30.

 

Udział w turniejach jest całkowicie bezpłatny, a zgłoszenia będą przyjmowane na pół godziny przez rozpoczęciem turnieju. Turnieje będą rozgrywane systemem podwójnych eliminacji (tzw. system brazylijski), a z dokładnym regulaminem i systemem punktowania można się zapoznać na stronie MOSiR-u.

 

Sponsorem tegorocznej edycji jest Centrum Nauki i Biznesu ŻAK. Serdecznie zapraszamy!

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.