15 czerwca 2011 10:21

W sobotę 18 czerwca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji już po raz trzeci zaprasza miłośników biegania pod Żyrafę w Parku Miejskim. Impreza oficjalnie rozpocznie się o godzinie 11.45.

 

Bieg główny na 6 km jest zaplanowany na godzinę 12.30. Biegowi głównemu będzie towarzyszyło siedem krótszych biegów, w których młodsi biegacze będą mieli do pokonania od 150 do 2000 metrów oraz konkurencja nordic walking (4 km).

Bieg główny będzie również podzielony na kategorie wiekowe. Impreza oficjalnie rozpocznie się o godzinie 11.45 (zapisy od godz. 10 do 11.30, a do biegu głównego do 12.15), a ceremonia ogłoszenia wyników biegu głównego i wręczenia nagród będzie miała miejsce ok. godziny 13.20. Dokładny regulamin imprezy wraz z dystansami i kategoriami wiekowymi jest dostępny TUTAJ.

 

W imieniu MOS-R-u serdecznie zapraszamy!

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.