13 czerwca 2011 9:05

Terminy posiedzeń komisji, informacje o dyżurach i wszystko to, co o działalności tyskich radnych mieszkańcy chcieliby wiedzieć można znaleźć na właśnie uruchomionym profilu Rady Miasta Tychy na facebooku.

 

- Mamy nadzieję, że nowy profil ułatwi mieszkańcom Tychów kontakt z nami i będą mieli  pełniejszą wiedzę na temat tego co my- radni robimy w mieście – mówi pomysłodawca profilu, radny – Maciej Gramatyka.

 

To kolejny przykład wykorzystania nowoczesnych technologii przez tyskich radnych. Wcześniej wprowadzono rozsyłanie e-mailem materiałów na posiedzenia Rady Miasta i jej komisji oraz używanie przez radnych adresów e-mail w domenie @samorzad.tychy.pl.

 

Radę Miasta można znaleźć pod adresem: www.facebook.pl/RadaMiastaTychy.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.