10 czerwca 2011 13:31

Akademia Piłki Nożnej Tychy w ramach ogólnopolskiej akcji Akademia Piłkarska Grassroots przeprowadzi w Tychach testy dla wszystkich chętnych zawodników i zawodniczek klas I-VI szkół podstawowych.

 

Akademia Piłkarska Grassroots to program, którego celem jest propagowanie oraz rozwój amatorskiej piłki nożnej w Polsce. Jednym z jego elementów jest zachęcanie animatorów pracujących na boiskach „Orlik” do tworzenia drużyn oraz szkółek piłkarskich a także szkolenie trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego prowadzących amatorskie drużyny piłkarskie oraz wspomnianych animatorów, z zakresu metodyki treningu dzieci i młodzieży.

 

Testy w Tychach zostaną przeprowadzone w dniach 14-15 czerwca o godz. 17.00 na obiekcie im. Alfreda Potrawy przy ul. Andersa 22.

14.06.2011 r. dzieci klas I-III

15.06.2011 r. dzieci klas IV-VI

 

Więcej informacji na stronie MOSiR-u.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.