7 czerwca 2011 15:08

W czwartek 9 czerwca w Urzędzie Miasta o 11.00 rozpocznie się spotkanie młodzieży związane z Europejskim Rokiem Wolontariatu 2011.

 

Spotkanie kierowane jest w szczególności do  młodzieży aktywnie działającej w organizacjach pozarządowych i instytucjach publicznych,  młodzieży niezrzeszonej w żadnej organizacji pozarządowej, a chcącej podjąć działania w obszarze wolontariatu oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych.

 

Tematyka spotkania będzie obejmowała zaprezentowanie portali internetowych, które zawierają wiadomości kierowane do młodzieży poszukującej informacji nt. organizacji pozarządowych. Przedstawione zostaną również informacje z zakresu i roli szkoleń kierowanych do młodzieży ze strony organizacji pozarządowych.

 

Na spotkaniu zostaną zaprezentowane filmy z warsztatów kreatywności, jakie były przeprowadzone w ramach projektu „Akademia Aktywności Społecznej” w Wiśle w dniach 6-10 kwietnia 2011r. dla 20 młodzieżowych liderów. W ramach szkolenia sfinansowanego przez Program "Młodzież w działaniu" młodzież miała możliwość rozwoju własnych umiejętności interpersonalnych oraz zdolności organizacyjnych i dziennikarskich pod okiem trenerów i dziennikarza telewizyjnej stacji ogólnopolskiej.

Spotkanie jest realizowane w ramach projektów "Akademia Aktywności Społecznej" i "Akademia Wolontariatu".

 

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 7 czerwca 2011r. pod numerem telefonu 32 776 36 36 lub e-mail: ngo@umtychy.pl.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.