23 maja 2011 12:19

Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy wraz z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaprasza na otwarte, bezpłatne szkolenie skierowane do sprzedawców i właścicieli punktów sprzedaży napojów alkoholowych.

 

Szkolenie odbędzie się w dniu 29 czerwca 2011r. w Sali Konferencyjnej (nr 102) Urzędu Miasta Tychy w godz. od 12:00 do 15:00. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat, potwierdzający ukończenie szkolenia. Ponadto osoby biorące udział  w spotkaniu zostaną wyposażone w materiały związane z omawianym tematem. 


Celem szkolenia jest zapewnienie dostępu do informacji związanych z przestrzeganiem zakazu sprzedaży alkoholu osobom nieletnim.

Serdecznie zapraszamy i prosimy o telefoniczne potwierdzenie udziału w szkoleniu
(z podaniem liczby uczestników) w terminie do dnia 10 czerwca 2011r., pod numerami tel. (032) 776 35 09 oraz (032) 776 35 10, a także pod adresem e-mail: anna.czarnecka@umtychy.pl  O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.